На очищення сумських водоймищ з міськбюджету витратять більше 1 млн. грн.

За разработку проектов по очистке сумских водоемов чиновники заплатят больше 1 млн. грн

Питання очищення однією з центральних річок м. Суми місцеві чиновники розглядають майже на кожній апаратній нараді протягом півроку. З метою вивчення стану водосховищ та забезпечення гідробалансу водних об’єктів була навіть створена робоча група.

За словами Григорія Яременко, директора департаменту інфраструктури Сумської міськради, в 2017 році будуть розроблені 2 проекти: один з них спрямований на врегулювання гідрорежиму р. Сумка і р. Попадько, а другий являє собою дослідний продукт, в якому фахівці дадуть наукове обгрунтоване рішення поліпшення екологічного стану р. Сумка в межах міста.

За розробку проектів з міськбюджету заплатять в цілому 260 тис. грн. На благоустрій прибережної зони р. Сумка, р. Стрілка, р. Псел і оз. Чеха витратять 780 тис. грн. Обіцяють продумати схему боротьби з регулярними підтопленнями в приватному секторі м. Суми, а саме вул. Тополянська, вул. Тихорецкая і р-н Баси.

«Потрібно бути обережним у висловленнях. Говорячи «очитска русел», мається на увазі прибирання сміття і дерев, а не те, що подумали люди. Це повинен бути комплексний стратегічний проект», – звертає увагу мер.

Зі змістом проектів комунальники обіцяють ознайомити учасників апаратної наради вже в перших числах квітня 2017 року, а безпосередньо до виконання самих робіт приступлять після травневих свят.

Джерело: 0542.ua