На Охтирському сирокомбінаті зберігають сильнодіючу отруйну речовину

На черговому засіданні комісії  з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій в стінах Охтирської міської ради розглядалося питання про стан техногенної безпеки потенційно небезпечних об’єктів та об’єктів підвищеної небезпеки. 

За інформацією головного інспектора Охтирського районного управління ГУ Державаної служби з надзвичайних ситауцій у Сумській області Вадима Берловського, в Охтирці знаходиться 23 потенційно небезпечних об`єкта, із них 14 обєктів підвищеної небезпеки та два – хімічної.

Як стало відомо із протоколу засідання, за минулий рік було проведено 12 планових та 16 позапланових перевірок. В результаті яких було запропоновано 418 заходів з питань пожежної і  техногенної безпеки та складено 27 протоколів на посадових осіб  на загальну суму штрафів у розмірі 66 606 грн.

Також члени комісії прийняли рішення щодо направлення листа до директора філії “Охтирський сиркомбінат ПП “Рось” з метою отримання інформації щодо кількості зберігання сильнодіючої отруйної речовини аміак.

Охтирка.online