На півночі Сумщини оновлюють дороги та інфраструктуру

Північ Сумщини активно оновлюється. На Шосткинщині триває ремонт доріг, а на Конотопщині збудували новий спортивний майданчик для жителів району.

На Шосткинщині наразі активно будують ділянки автошляху Р-65, а саме від Слоуту до Берези та у селі Катеринівка. Нардеп Ігор Молоток разом з головою Сумської ОДА Василем Хомою проінспектували хід робіт. Нове покриття, на яке роками чекали місцеві жителі, дасть змогу безпечно та комфортно їздити між населеними пунктами, запевняє депутат. У травні-червні роботи на цих об’єктах мають завершити.

 «У нас завдання – відремонтувати 6 доріг, що з’єднують Шостку з містами і селами. Чотири з них зроблені вже практично капітально», – говорить Ігор Молоток, народний депутат України.

Ще один масштабний об’єкт – ремонт дороги Кролевець-Шостка. Цього року нарешті розпочали оновлювати покриття на об’їзній дорозі у Шостці. Її протяжність – 1 кілометр. Народний депутат переконаний: якісні дороги – запорука комфорту і безпеки людей.

 «Це дуже важлива дорога для Шостки, для шосткинців, для гостей нашого міста. Бо, по-перше, вона є окружною, тож буде розвантажувати центр міста для вантажного потоку, що йде на Ямпіль, на Середино-Буду. Після цього ми побачимо нову інфраструктуру, яка тут буде», – розповідає Ігор Молоток.

Голова Сумської ОДА Василь Хома впевнений: такими результатами розвитку може похизуватися не кожна громада.

 «Є результати, які можуть бути прикладом і для інших районів, – якою повинна бути тісна співпраця між місцевими органами виконавчої влади, місцевого самоврядування і депутатами всіх рівнів. І, якщо є взаєморозуміння, є от такий господарський підхід, то ми й бачимо результат. Я впевнений в тому, що інші будуть не тільки заздрити, але й брати приклад і робити», – переконаний Василь Хома.

А ось у селі Попівка Конотопського району збудували новий спортивний майданчик на території навчально-виховного комплексу. На території майданчику розташовані 3 поля: футбольне, волейбольне та баскетбольне. Також тут встановлені тренажери та фан-зона. Спортмайданчик доступний не тільки мешканцям Попівки, а й жителям прилеглих сіл.

Загальна вартість об’єкту – майже 9 млн гривень. Більшу частину коштів за ініціативи нардепа виділили з державного фонду регіонального розвитку.

 «Цей спортивний майданчик у Попівці стане центром фізичного виховання для молоді і для усіх мешканців – зоною спортивного відпочинку, – говорить Ігор Молоток. – Це приклад спільної діяльності і ентузіазму голови попівської громади Анатолія Боярчука, а також директора школи, самої громади, голови Сумської облдержадміністрації, ну і трошки депутата Верховної Ради. І спільними зусиллями ми взяли і показали, що ми можемо зробити»

Детальніше дивіться у нашому сюжеті:

Поділитися в соцмережах: