На Римського-Корсакова дорогу зробили, а про тротуар забули

26

Дорога є, а де тротуар?

Після капітального ремонту дорога на вулиці Римського-Корсакова на Хіммістечку нова і рівна. Водії на автівках проїжджають із задоволенням, чого не скажеш про сумчан-пішоходів.

Через відсутність тротуарів перехожим доводиться ходити по багнюці. А це єдина дорога до зупинки, куди виходять жителі Басів, студенти Медінституту та жителі прилеглих вулиць. Про це в Facebook написав Олександр Фесенко.

27

За його словами, до ремонту дороги на тротуарах був асфальт, але його засипали землею. З проханням навести лад та розібратися з проектом сумчанин звернувся до міського голови та його профільного заступника з питань ЖКГ Олександра Журби.

28

Натомість, у компанії «Роад Констракшн», яка проводила капітальний ремонт вулиці Римського-Корсакова (від вул. Борова до вул. Володимирська) запевняють, що за цю ділянку не несуть відповідальності.

За словами директора компанії Ігоря Бабаєвського, згідно з правилами дорожнього руху та планом міста тут має бути пустир і тротуар там просто фізично не передбачений.

«Тротуар по цій вулиці згідно з ПДР йде на другій її стороні біля багатоквартирного будинку, і до зупинки люди йдуть саме по ньому. Тротуар зроблений за новими стандартами з пониженням біля кожного двору чи воріт», – коментує Ігор Бабаєвський.

47

50