На Роменщині шукають чоловіка, який у червні пішов з дому та не повернувся

Після сімейної сварки чоловік, нічого не повідомивши дружині, пішов з дому в невідомому напрямку та так і не повернувся. На телефонні дзвінки відповідати перестав, а про своє місцеперебування так і не сповістив.

На початку липня поточного року до співробітників Роменського районного відділу поліції надійшло повідомлення про те, що 16 червня Конов Євген Вікторович, житель села Ріпки, пішов з дому та назад не повернувся. Наразі його місцезнаходження залишається невідомим.

Прикмети чоловіка: зріст 170 сантиметрів, худорлявої статури, на вигляд 40 років, волосся темне коротке з залисиною, очі темні.

Був одягнений в чорну куртку, сині джинси. Взутий у черевики сірого кольору.

Особливі прикмети: татуювання на правій руці у вигляді троянди з кинджалом.

Правоохоронці ж звертаються до всіх небайдужих громадян, якщо комусь стане відоме місцеперебування Євгена Конова, повідомте, будь ласка, про це до поліції.

Зробити це можна, звернувшись до найближчого відділення поліції, або безпосередньо до Роменського районного відділу поліції на вулиці Коржівській 107 міста Ромни, або ж зателефонувавши на один із номерів телефону: (05448) 5-26-62, 5-25-49, 050-307-99-34, 098-554-10-01 або на лінію 102.