На Сумщині поліцейські знищили близько 2 кг наркотиків та психотропів

Поліцейські Сумського районного управління поліції знищили раніше вилучені наркотики та психотропи.
Усього правоохоронці спільно з представниками управління Служби безпеки України в Сумській області та Управління боротьби з наркозлочинністю в Сумській області знищили близько 400 рослин коноплі та різні види наркотичних засобів загальною вагою близько двох кілограмів.
На одному з підприємств обласного центру планово знищили наркотичні засоби та психотропні речовини, пристрої для вживання наркотичних засобів, пластикові пляшки з розчинником, приладдя для виготовлення синтетичних наркотичних засобів тощо. Зокрема, були утилізовані кущі коноплі, екстракт канабісу, амфетамін, PVP, метадон, близько шістдесяти зіп-пакетів з синтетичними порошкоподібними наркотичними засобами та речовинами.
Усе знищене було вилучено працівниками правоохоронних органів в ході реалізації слідчо-оперативних заходів протягом 2021-2022 років на території міста Суми та Сумського району у осіб, які в подальшому були притягнені до кримінальної або адміністративної відповідальності за незаконне розповсюдження та зберігання зазначених наркотичних засобів і психотропних речовин.
Завдяки оперативним діям працівників поліції зазначені речовини не потрапили в незаконний обіг на вулиці міст, селищ та сіл Сумського району, тим самим попередили можливе втягнення неповнолітніх та дорослих до систематичного вживання наркотиків.