На Сумщині поліція розшукала двох зниклих хлопчиків віком 3 та 4 роки

Кролевецькі поліцейські оперативно розшукали двох малолітніх хлопчиків 3-х та 4-х років, які самостійно пішли з дитячого майданчику додому.
Вчора ввечері до поліції надійшла заява від жінки, яка повідомила, що її трирічний син та його 4-річний товариш пішли з дитячого майданчика у невідомому напрямку. Схвильована мама надала детальний опис дітей та одягу в які ті були вдягнуті.
Поліцейські миттєво відреагували на повідомлення, і на розшук дітей були залучені наряди сектору реагування Кролевецького відділення поліції. Вже за декілька хвилин правоохоронці встановили місцезнаходження дітлахів та доставили їх до батьків.
Як виявилось, хлопці разом з мамами перебували на дитячому майданчику в центрі міста, а потім вирішили повернутись додому, про що не попередили батьків. Правоохоронці знайшли юних мандрівників, які самостійно рухались в бік свого будинку. Протиправних дій відносно хлопчиків не вчинялося.
З матерями дітей правоохоронці провели профілактичну бесіду щодо недопущення надалі таких випадків.
Поліція закликає батьків малолітніх дітей донести до малечі, якою саме небезпекою може обернутись самостійне перебування на вулиці.