На Сумщині стало більше на 14 захисних споруд

Упродовж минулого тижня у Сумській області обстежено і визначено готовими до використання за призначенням ще 14 захисних споруд.

Про це повідомив директор обласного Департаменту цивільного захисту населення Олександр Милаш,

Є суттєві зрушення по Конотопському району, там додатково створено 7 укриттів, у Сумському – 5, Роменському – 2. На жаль, в Охтирському районі знову не додалося жодної захисної споруди.

Посадовець повідомив, що за результатами проведених перевірок та інспектувань до прокуратури були спрямовані справи для надання правової оцінки щодо неготовності 59 укриттів, розташованих в Охтирському районі.

Загалом за неналежне облаштування захисних споруд в області вже подано 253 відповідних справ до правоохоронних органів: 194 – по Сумському району, 59 – по Охтирському.

«Як я і попереджав, за невиконання першочергових завдань безпеки, зокрема щодо створення та облаштування належним чином фонду захисних споруд, всі винні нестимуть відповідальність перед законом. Перевірка стану укриттів у районах триває, тож реакція на незадовільну роботу у цьому напрямку буде відповідна – передача матеріалів до прокуратури», – наголосив голова Сумської ОВА Володимир Артюх.