На Сумщині від ворожої атаки травмовано двох людей

За процесуального керівництва Шосткинської та Сумської окружних прокуратур проводяться досудові розслідування за фактами порушення законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України).

За даними слідства, 19 грудня 2023 року окупанти, застосовуючи заборонені міжнародним правом методи ведення війни, з території російської федерації з артилерії обстріляли цивільну інфраструктуру Шосткинського району. Зранку під обстріл потрапила Есманська громада. Унаслідок атаки ворога пошкоджено приміщення місцевого підприємства, 41-річний місцевий житель отримав поранення.

У вечірній час ворог, за попередніми даними, з міномета обстріляв м. Середина-Буда. У багатоквартирному будинку вибито шибки, одне приватне домоволодіння згоріло вщент.

Також цього дня у вечірній час окупанти здійснили артилерійський обстріл території смт. Краснопілля Сумського району. Через ворожий обстріл пошкоджено дві адміністративні будівлі та один приватний будинок, 49-річний місцевий житель отримав тілесні ушкодження.

Прокурори у взаємодії з іншими правоохоронцями фіксують наслідки обстрілу. У подальшому матеріали кримінального провадження будуть передані до УСБУ в Сумській області.