На Сумщині лісгоспи підвищать тарифи на поставку дров АТОшникам

У минулий осінньо-зимовий період лісгоспи області поставляли дрова родинам учасників антитерористичних операцій.

Вони не лише відпускали дрова цим категоріям осіб, але й забезпечили їхню доставку за адресами, повідомив начальник Сумського ОУЛМГ Віктор Чигринець.

Завозили дрова по 5 куб. м вартістю  350 грн за кубометр, незалежно від відстані поставки. Загалом упродовж опалювального сезону поставили паливо 711 родинам. У наступному опалювальному сезоні планують поставити не менше, хоча за прогнозами фахівців очікується незначне підвищення тарифів поставки – з 350 грн до 400 грн за кубометр, передає прес-служба Сумського ОУЛМГ.

Нагадаємо, що механізм забезпечення учасників АТО дровами визначено відповідним Порядком, який затверджено рішенням Сумської обласної ради у липні 2015 року. Відповідно до Порядку сільські, селищні ради подають списки зазначеної категорій сімей, які проживають на відповідній території, та пакет необхідних документів до територіальних управлінь праці та соціального захисту населення райдержадміністрацій, бо витрати постачальнику твердого палива (дров) – лісгоспу – відшкодовують саме вони на підставі договору постачання, на що в обласному бюджеті передбачені відповідні кошти.