На Сумщині не можуть вирішити проблему «безгазу»

21 серпня в Сумах пройшла робоча нарада щодо відновлення газопостачання населених пунктів Роменського та Липоводолинського районів. Про це йдеться на сайті облради.

«На сьогодні відключення блакитного палива в селах Роменського та Липоводолинського районів – головна проблема на Сумщині. Прийшов той момент, коли потрібно переходити до рішучих дій, адже не за горами зима. Ми не можемо залишити людей один на один зі своєю бідою, – наголосила заступник голови Сумської обласної ради Тетяна Головко.

Засідання відбулося за участі керівника апарату Сумської ОДА Дмитра Живицького, депутата обласної ради Вікторії Мурич, секретаря Роменської міської ради Валерія Мицика, голів Роменської та Липоводолинської райдержадміністрацій – Валерія Білохи та Івана Яременка, директора Департаменту екології та охорони природних ресурсів Сумської ОДА Ігоря Кривозуба, заступника керівника правління ПАТ «Укранафта» Геннадія Радченка та голів селищних рад. Посадовці обговорили шляхи вирішення даної проблеми.

За підсумками засідання дійшли спільної згоди надіслати звернення до НАК «Нафтогаз» України» щодо направлення фахівців для встановлення технічної (технологічної) можливості забезпечення газопостачанням із інших родовищ.

Проте, за словами Тетяни Головко, у такому разі виникає інша проблема, – закриття окремих родовищ видобутку продуктів вуглеводню тягне за собою скорочення робочих місць.

«У цьому питанні потрібно шукати альтернативу. Таку, яка б задовольнила всі сторони конфлікту. Я вкотре закликаю депутатів та керівників районів надалі працювати активно та консолідовано, це дасть можливість пришвидшити процес відновлення газопостачання», – зазначила Тетяна Головко.