На Сумщині оголошено конкурсний відбір керівників бюро правової допомоги

За словами начальника Головного територіального управління юстиції у Сумській області Ірини Свистун, у Сумській області буде відкрито 14 бюро правової допомоги. У цих «офісах справедливості», доступних широкому колу населення, будуть працювати точки доступу до електронних сервісів Мін’юсту (в подальшому – всіх державних електронних сервісів), а також надаватиметься правова допомога: первинна правова допомога у вигляді юридичних консультацій та прийом звернень щодо надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Нині оголошено конкурси на керівників бюро. До участі запрошуються амбітні і перспективні професіонали. Міністерство юстиції України озвучило такий принцип: конкурси проводяться не для кількості, бюро правової допомоги повинні очолити кваліфіковані якісні кадри.

Усім, хто зацікавився інформацією і має бажання взяти участь у конкурсі, необхідно зайти  на сайт Міністерства юстиції України за посиланням: https://minjust.gov.ua/ua/news/48206.

Для участі у конкурсі претендентам необхідно:

1) до 18 години 00 хвилин 31 травня 2016 року заповнити заявку на веб-сайті www.legalaid-jobs.in.ua. Надіслані в інший спосіб та/або з порушенням встановленого строку заявки не розглядаються;

2) до 00 годин 00 хвилин 17 червня 2016 року пройти курс дистанційного навчання «Вступ до системи надання безоплатної правової допомоги» (далі – дистанційний курс). Зареєструватися на дистанційний курс зможуть ті претенденти, які отримають запрошення Координаційного центру з надання правової допомоги, надіслане на адресу електронної пошти, вказану в заявці. Проходження претендентами дистанційного курсу завершується о 00 годин 00 хвилин  17 червня 2016 року.

Претенденти, які відповідають встановленим вимогам та пройшли дистанційний курс, будуть запрошені на інтерв’ю шляхом надсилання регіональними центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги повідомлення на адреси електронної пошти, вказані претендентами в заявках. Інтерв’ювання розпочнеться після 30 червня 2016 року. Для проходження інтерв’ю необхідно буде прибути до приміщення відповідного регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та пред’явити паспорт громадянина України.

Методологічна підтримка проведення конкурсу здійснюється українсько-канадським проектом «Доступна та якісна правова допомога в Україні», що реалізується Канадським бюро міжнародної освіти і фінансується Міністерством закордонних справ, торгівлі та розвитку Канади.