На Сумщині працівники поліції врятували життя заблукалому пенсіонеру

1

Літній чоловік, що страждав на втрату пам‘яті, зник ще 7 жовтня. На його пошуки було піднято весь особовий склад місцевого та кількох сусідніх відділень поліції. Зрештою, за два дні знесиленого пенсіонера знайшли застряглим в болоті.

Коли до чергової частини Тростянецького відділення надійшло повідомлення від занепокоєної місцевої жительки про зникнення її 67-річного чоловіка, на його пошуки було негайно орієнтовано весь особовий склад підрозділу. 

Найперше правоохоронці опитали заявницю, і з її слів припустили, що чоловік, котрий страждає на розлади пам‘яті, міг поїхати до Харкова, звідки був родом. 

«Частково ця версія підтвердилась в ході розшукових заходів, оскільки службовий собака й справді привів наших співробітників до найближчої залізничної станції, – розповідає начальник Тростянецького відділення поліції Юрій Безуглий. – Відтак, були розіслані у відповідні територіальні підрозділи орієнтування, полісмени опитували працівників залізниці, провідників та пасажирів потягів, інших ймовірних свідків. Пошуки тривали більше доби, коли до поліції знову зателефонувала дружина зниклого та повідомила, що знайшла вдома ті речі чоловіка, без яких він не міг вирушити в далеку поїздку. Так що версія з поїздкою до Харкова відпадала, тим більше, що жодних підтверджень їй ми так і не отримали. Відтак, довелося розгорнути широкомасштабні пошуки в районі».

2

Поділивши територію пошуків на умовні квадрати, полісмени розпочали методичне прочісування місцевості. І після кількох годин пошуків увечері. В заболоченій місцині, почули крики про допомогу. Швидко знайшовши човна, правоохоронці плавзасобом дісталися до чоловіка, що по пояс застряг серед куширів. Геть знесилений, змоклий і змерзлий, він ледве дихав, і кричав з відчаю, сподіваючись на диво. Пенсіонера порятували з болота та надали першу домедичну допомогу, після чого передали на руки викликаним працівникам «швидкої допомоги».

Дружина «мандрівника», котра до останнього сподівалась на його щасливе повернення в коло родини, дуже дякувала правоохоронцям за допомогу та врятоване життя рідної людини. Самі ж полісмени попросили пильніше наглядати за дідусем, та побажали йому не потрапляти більше в подібні критичні ситуації.