На Сумщині придбають квартиру прокурору із тяжкохворою дитиною

Уперше за 15 років із обласного бюджету виділені кошти для придбання житла прокуратурі Сумщини. Вартий уваги той факт, що квартирою забезпечать не керівника чи його заступників, а прокурора відділу прокуратури Сумської області. Родину працівника спіткало горе – тяжкохвора дворічна донька потребує дороговартісного лікування за кордоном. Сім’я, яка проживає в орендованій квартирі, вже витратила всі кошти і без допомоги небайдужих людей вони не впораються.

Прокурор Сумської області Віталій Матвійчук подякував Сумській обласній державній адміністрації, депутатському корпусу Сумської обласної ради, зокрема депутатським комісіям, за підтримку ініціативи прокуратури.

Колеги неодноразово допомагали у біді  й нещодавно знову абсолютно всі співробітники органів прокуратури Сумщини  перерахували свій одноденний заробіток за травень на потреби хворої дівчинки.

«Ми вдячні всім, хто не залишився осторонь та долучився до порятунку маленької дівчинки. Лише спільними зусиллями можна подолати життєву трагедію, яка увійшла в родину нашої колеги», – наголошує очільник прокуратури Сумщини.