На Сумщині селяни «здали» наркомана поліції

наручники

Одразу два кримінальних провадження відкрили працівники Липоводолинського відділення поліції у відношенні 31-річного місцевого жителя. В його будинку окрім того, що знайшли згортки з марихуаною, в дровнику правоохоронці виявили ще й набої.

До поліції надійшла оперативна інформація про одного з місцевих жителів, який вдома може зберігати наркотики. Це вирішили перевірити правоохоронці та завітали до чоловіка з санкціонованим обшуком.

«Підозрюваному 31 рік. Під час перевірки в його будинку поліцейські майже скрізь виявляли згортки з марихуаною, вага яких складає майже 50 грамів, – коментує Олександр Каливод, т.в.о. начальника Липоводолинського відділення поліції. – Наркотики були в погребі, в шафі з одягом, в дровнику, де також знайшли і пачку з-під цигарок з набоями в кількості шість штук».

Власник вилученого пояснив правоохоронцям, що наркотиками захоплюється протягом тривалого часу. А тому, коли знайшов в лісополосі, за межами селища, дикоростучі коноплі, назривав їх, висушив, подрібнив та іноді вживав шляхом паління. А набої знайшов неподалік свого будинку, які вирішив залишити собі.

За висновками експертиз, вилучені речовини є наркотичними, а набої – бойовими припасами до нарізної вогнепальної зброї гвинтівок Мосіна, СВД, СВТ і придатні для стрільби. Чоловіку за ч.1 ст.309 (Незаконне зберігання наркотичних речовин без мети збуту) та за ч.1 ст. 263 (незаконне зберігання бойових припасів) загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком від двох до п’яти років, – повідомили у відділі комунікації поліції Сумської області.