На Сумщині школярка пішла з дому, бо мати змушувала її працювати

16

Про зникнення 11-річної школярки до поліції надійшло відразу дві заяви – від директора школи та від матері дівчинки. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Сумської області.

Про зникнення учениці 6-го класу до поліції спочатку повідомила директор школи. Заявниця розповіла: з‘ясовуючи причину відсутності шестикласниці на заняттях, вона ввечері зателефонувала матері дівчинки, та поцікавилась, чому її доньки не було на уроках. І в ході розмови дізналась, що 11-річна дитина взагалі вдома не ночувала. Більш того – жінка не знає, де її донька весь цей час знаходиться.

Майже відразу після дзвінка директора до поліції зателефонувала й сама мати зниклої дівчинки. Громадянка повідомила, що її донька ще напередодні вдень пішла з дому, але так і не повернулася. На запитання, чому вона лише через півтори доби звернулась до поліції за допомогою, 44-річна роменчанка пояснила: думала, що донька, мовляв, сама повернеться додому.

Працівники поліції терміново розпочали пошукові заходи: опитували всіх друзів, приятелів та знайомих як самої дівчинки, так і родини, відпрацьовували місця вірогідного місцезнаходження втікачки, і, врешті-решт, за декілька годин знайшли її у знайомих.

Сама дівчинка пояснила свій вчинок образою на матір, оскільки та нібито змушувала її вдома працювати.

Зараз школярка вже повернулась додому. З її матір‘ю інспектори ювенальної превенції провели профілактичну бесіду та склали адміністративний протокол за ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей).