На Сумщину поширюють соціальний проект “Пошук дітей”

28 вересня в Сумській області телеком-оператор Київстар та Національна поліція України почнуть спільний соціальний проект “Пошук дітей”. Прецентація проекту відбулась сьогодні, 27 вересня, в Головному Управлінні Національної поліції в Сумській області.

“Проект стартував в Україні рік тому, в Києві. Після чього Київстар підключив до сервісу вже більше 10 регіонів. За рік роботи ініціативи ми зробили більше 76 СМС-розсилок в різних містах України. Це говорить про те, що таку важливу ініціативу, як “Пошук дітей”, ми почали не даремно. Дякуємо всім нашим абонентам, які допомогають поліції в пошуку зниклих дітей”, – говорить менеджер зі зв’язків з громадськістю Володимир Буга.

За словами Руслана Пиняга, заступника начальника ГУНП Сумської області, головною метою запуску проекту є встановлення місцезнаходження та повернення додому дітей цілими та неушкодженим. Діти – це наше майбутнє! Кожна інформація про зниклих дітей викликає у нас велику стурбованість, підключаються всі служби. Завдяки компанії Київстар ми зможемо задіяти максимальну кількість людей до розшуку”.

«Пошук дітей» – це інформаційна розсилка від Київстар, мета якої – допомогти Національній поліції України у розшуку зниклих дітей. На запит Національної поліції Київстар буде надсилати SMS-повідомлення абонентам, які могли бути свідками зникнення і можуть повідомити правоохоронним органам інформацію, що могла б допомогти відшукати дитину.

SMS-повідомлення в рамках ініціативи будуть містити інформацію про дитину, обставини її зникнення, посилання на Facebook-сторінку Національної поліції з більш детальною інформацією та фото, а також контакти, за якими можуть звертатися потенційні свідки, які хочуть допомогти з пошуками. Повідомлення отримають абоненти, які знаходилися поруч із місцем зникнення дитини в радіусі від 1 до 3 км, – це можуть бути як жителі міста, так і інших регіонів.

Згідно з Законами України «Про захист персональних даних» і «Про телекомунікації», Київстар не передає інформацію про місцезнаходження своїх абонентів та інші персональні дані третім особам. Усі функції по відбору номерів мобільних телефонів здійснюють інтелектуальні автоматичні IT-системи, з дотриманням конфіденційності процесів моніторингу й інформації про абонентів.

В компанії наголошують, що проект не є комерційним, та не передбачає ніяких винагород за допомогу в пошуку дітей.

З детальною інформацією про ініціативу можна ознайомитися на сайті kyivstar.ua/kidsearch.

Джерело: regionews.sumy.ua