На Сумщині 17% зареєстрованих абітурієнтів не складали ЗНО

Явка абітурієнтів на ЗНО з математики на Сумщині 25 червня склала 83%. Зафіксували 3 порушення. Про це повідомила кураторка Сумської області Харківського центру оцінювання якості знань Валерія Ханікова, передає Суспільне.

Усього на тестування зареєструвалися 5151 людина. З них 872 особи не прийшли до пунктів тестування.

“Дві особи не були допущені через відсутність документів. По Сумській області є одне видалення внаслідок того, що у дитини був виявлений мобільний телефон. Її робота була припинена. Її попросили покинути пункт тестування, про що був складений відповідний акт”, – розповіла Ханікова.

Результати ЗНО з математики в особистих кабінетах учасники отримають до 17 липня. Наступне ЗНО відбудеться 30 червня – з української мови і літератури.

  • На Сумщині у 2020 році на тестування зареєструвалися 9646 людей. З них випускників шкіл – 4733. Це на 200 учасників менше, ніж 2019 року.
  • Якщо температура тіла учасника ЗНО перед складанням тестування буде більшою за 37,2 градуси, він до пункту тестування допущений не буде. Ті учасники ЗНО, хто не буде допущений через стан здоров’я, складатимуть його в додаткову сесію.

Як це відбувалося на одному з пунктів тестування в Сумах, ви можете побачити у сюжеті на СТС: