На Сумщині 94 тисячі домогосподарств заборгували за доставку газу

Понад 90 тисяч споживачів природного газу області ігнорують питання оплати за спожиту послугу.

Про це повідомляє пресслужба АТ “Сумигаз”.

Зазначається що сума заборгованості перед газорозподільною компанією сягає 14 млн грн.

У компанії попередили, що до недобросовісних платників буде застосовано стягнення боргів у судовому порядку, тож клієнти можуть понести додаткові фінансові витрати.

“Неплатежі також ставлять під загрозу отримання споживачами житлової субсидії. АТ “Сумигаз” направляє управлінню соціального захисту населення списки клієнтів-боржників. У разі несплати за розподіл газу протягом трьох місяців, житлова субсидія не призначатиметься”, – йдеться у повідомленні.

Тож “Сумигаз” закликає клієнтів відповідально підійти до оплати за послугу доставки газу.

“Своєчасна оплата за доставку газу – це кошти для утримання газових мереж та обладнання на них, виконання капітальних реконструкцій та поточних ремонтів, підтримки належного тиску газу, аби газ був доставлений до кожного споживача. Суттєва частина плати за розподіл газу спрямовується на роботу аварійно-диспетчерської служби 104, яка в режимі 24/7 захищає здоров’я, життя і безпеку усіх користувачів”, – відзначив технічний директор компанії Микола Мурчич.

У “Сумигазі” нагадали, що сплатити за доставку газу можна за допомогою онлайн-сервісів: особистого кабінету на сайті 104.ua, мобільного додатку 104ua, чат-ботів 7104ua в Viber і Telegram. 

censor.net