На Сумщині дівчина з маленьким хлопчиком образилися на батьків і вирішили зникнути

Поліцейські Шостки та Ямполя оперативно розшукали та повернули додому двох безвісти зниклих, один з яких малолітній.  Не попередивши рідних, жителька Ямполя разом з малолітнім сином знайомих поїхала в Шостку до приятеля. Схвильовані родичі дівчини та хлопця, вважаючи їх безвісти зниклими, звернулися за допомогою до поліцейських.

Правоохоронці розшукали їх за лічені години. Повідомлення про зникнення 18-річної дівчини та 10-річного хлопчика в поліцію надійшло по обіді. Їх рідні розповіли: напередодні ввечері вони разом пішли з дому і назад не повернулися. Батьки хлопця і дівчини намагалися самостійно розшукали своїх дітей, проте спроби були невдалими.

У пошуках безвісти зниклих поліцейські в Ямполі та Шостці відпрацьовували місця скупчення молоді, спортмайданчики, вокзали, а також контакти –  родичів і знайомих. Вже за кілька годин такі злагоджені дії правоохоронців дали свій позитивний результат. З’ясувалося, що дівчина та хлопчик образилися на своїх батьків, які між собою товаришують, і поїхали у Шостку до приятеля дівчини. Там вони провели ніч, а надвечір наступного дня збиралися повертатися додому. Саме на вулиці їх і помітили співробітники поліції.

Правоохоронці провели з ними виховні бесіди щодо можливих наслідків такого вчинку. А хлопець та дівчина пообіцяли більше такого не робити.