На Сумщині до Дня Незалежності захисникові України вручили ключі від квартири

Сертифікат на отримання квартири та ключі від неї отримав житель Краснопільської громади Олександр Лєсніченко.

«Сьогодні за дорученням Президента України Володимира Зеленського ми вручили сертифікат на отримання квартири учаснику АТО/ООС, бійцю, який захищав нашу територію в Троїцькому, Світлодарську та інших гарячих точках − Олександру Станіславовичу Лєсніченку, – зазначив Дмитро Живицький. – Хочу сказати, що такі сертифікати за ініціативи Глави держави отримують захисники України у кожній області Ми дякуємо нашим воїнам за їх героїчні подвиги в ім’я нашої незалежної України».

Олександр разом з дружиною виховують сина та чекають на народження другої дитини. Власного житла родина не має. Тому ця квартира значно покращить життя нашому герою та його родині.

Довідково. Олександр Лєсніченко з березня 2017 року по серпень 2019 року брав участь у антитерористичній операції. Під час проходження військової служби був нагороджений Відзнакою Президента України «За участь в антитерористичній операції», грамотою командира військової частини А0693 та грамотою командира 54 окремої механізованої бригади «за неоціненний внесок в зміцнення обороноздатності, цілісності та недоторканності Батьківщини».

Крім того, у грудні 2017 року нагороджений Благословенною грамотою голови Синодального управління військового духовенства митрополита Іоана, а у 2018 році медаллю Всеукраїнського об’єднання «Країна» №232 «За участь в боях «Світлодарська Дуга».

 

 

Поділитися в соцмережах: