На Сумщині директорку лікарні поновили на посаді й звільнили вже за день

На Путивльщині стався скандал зі звільненням директорки Путивльської міської лікарні Світлани Семененко.

Рішенням Сумського районного суду  у серпні поточного року жінку поновили на посаді директора закладу, проте пропрацювала вона після поновлення лише один день.

На позачерговій сесії Путивльської міської ради депутати проголосували за її звільнення, – як вважає пані Світлана, з порушенням норм і законів України. Жінка переконана, що голова Путивльської ТГ Костянтин Гаврильчук, схиляючи депутатів до такого рішення, переслідує власні інтереси.

“Не розумію, що я могла скоїти такого за один день роботи, що депутати без обговорення, без заслуховування моєї позиції винесли рішення про моє звільнення”, – говорить жінка.

Вона має до депутатів запитання, чи самостійні вони у прийнятті рішень, і чиї інтереси відстоюють – усієї громади чи особисто Гаврильчука. Пані Світлана повідомила, що вже звернулася до Генеральної прокуратури та Служби безпеки України з тим, щоб вони надали належну оцінку таким діям депутатів та голови ТГ.

У наступному відеозверненні Світлана обіцяє цифрами й фактами довести, що на посаді вона діяла виключно в інтересах лікарні та усієї громади.