На Сумщині окупанти викрадали мирних людей

За процесуального керівництва Охтирської окружної прокуратури здійснюються досудові розслідування за фактами викрадення людей представниками іноземної держави (ч. 1 ст. 146-1 КК України).

За даними слідства, військовослужбовці РФ під час окупації м. Тростянець зайшли в будинок до мирних жителів, провели там обшук, після чого забрали із собою 32-річного чоловіка. При аналогічних обставинах взяли в полон 29-річного мирного жителя міста. На даний час місцеперебування полонених встановлюється.

Разом з тим, двом іншим чоловікам вдалось звільнитись з полону. За словами потерпілих, 20 березня 2022 року в м. Тростянець їх затримали окупанти, увесь час тримали в підвалі залізничного вокзалу і катували. Лише 26 березня 2022 року чоловіки, скориставшись тим, що в місті були бойові дії, втекли з полону.

Здійснення досудового розслідування у кримінальному провадженні доручено відділу поліції №1 (м. Тростянець) Охтирського районного відділення поліції Головного управління Нацполіції в Сумській області.