На Сумщині поліція вилучає наркотики та рослини з вмістом наркотичних речовин

В ході поліцейської оперативно-профілактичної операції «Мак – 2021», яка триває на території області, правоохоронці регулярно виявляють незаконні посіви нарковмісних рослин.

Лише минулої доби, у Сумському районі, поліцейські виявили і знищили плантацію, а в Путивлі і Лебедині вилучили наркотики. Під час проведення поліцією роботи по виявленню незаконних посівів снотворного маку та конопель, у місті Ворожба Сумського району, в домогосподарстві 38-річного чоловіка, працівники поліції виявили насадження з рослин коноплі у кількості 50 рослин.

Господар дбайливо доглядав їх, поливав та сапував. Вилученні нарковмісні рослини направлені на експертизу, а стосовно чоловіка поліція відкрила кримінальне провадження за ч.2 ст. 310 «Посів або вирощування снотворного маку чи конопель» Кримінального кодексу України.

У місті Путивль, Конотопського району, 23-річний чоловік надавав своє житло своїм знайомим для вживання наркотичних речовин. Під час огляду будинку, працівники поліції виявили і вилучили у зловмисника 300 грамів марихуани.

У поліції відкрили кримінальні провадження за ч. 1 ст. 309 «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту» та за ч.1 ст. 317 «Організація або утримання місць для незаконного вживання, виробництва чи виготовлення наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів» Кримінального кодексу України.

Крім того, у Лебедині, поліцейські, проводячи обшук в гаражі у 18 річного місцевого жителя, виявили і вилучили 10 грамів марихуани. Поліція відкрила кримінальні провадження за ч.1 ст. 309 Кримінального кодексу України. Зловмисникам може загрожувати обмеження або позбавлення волі на строк до трьох років.

Відділ комунікації поліції Сумської області