На Сумщині презентували «Хроніку війни 2014−2020»

У Сумах відбулася презентація книги «Хроніка війни 2014−2020», повідомляє armyinform.com.ua.

У ній змістовно описана хронологія російсько-української війни. До «Хроніки війни» увійшли уривки з 20 книг, одну з яких написав сумчанин Ігор Назаренко. У тритомнику викладені події з лютого 2014 року до кінця 2020 року, а їх персонажі військові та волонтери, серед основних подій – це Кримські події, Іловайська трагедія, бої за Савур-Могилу тощо.

“Крім відомих фактів, там включені уривки з книг ще 20 авторів, які вийшли в попередніх роках. Вони писали це як свої книги-щоденники. Там також є і моя книга «Щоденник Андерсона», яка вийшла у 2019 році. Вона розповідає про оборону Мар”їнки у 2014−2015 роках та її захисників-сумчан. У той час я як волонтер та журналіст їздив на фронт”, − зазначив один із авторів книги, кореспондент одного з сумських телеканалів Ігор Назаренко.

Ігор Назаренко не за чутками знає про війну. Він є режисером документального фільму «Сталкери зони АТО», який розповідає про діяльність волонтерів Сумщини, які неодноразово були в районі проведення бойових дій на Сході України.

Як зазначає Ігор Назаренко, книга вийшла невеличким накладом − 1000 екземплярів і така презентація – це зайва можливість донести людям правду про війну.

Надалі місцеві волонтери планують придбати таку книжку для бібліотек сумських шкіл, аби діти знали історію та хронологію цих подій.

Фото Ігоря Назаренка

Поділитися в соцмережах: