На Сумщині розпочинаються тактико-спеціальні навчання

Як повідомляють у Командуванні об’єднаних сил ЗС України, військові навчання Збройних сил України відбудуться з 10 по 20 лютого. Вони пройдуть на полігонах поблизу Рівного, Ковеля, Овруча, Чугуєва, Чернігова, Сум, Одеси, а також на Широкому лані Миколаївської області та Олешківських пісках Херсонщини. Крім того, визначені окремі ділянки, де відпрацьовуватимуть можливості Bayraktar, Javelin та NLAW.

Українська армія залучить у ході маневрів ударні безпілотники Bayraktar, а також протитанкові системи Javelin та NLAW. Навчання відбуватимуться саме у той період, коли в Білорусі триватимуть спільно російсько-білоруські навчання.

До тренувань залучаються інженерні підрозділи, що виконують завдання з встановлення мінних загороджень, танкові підрозділи та протитанкова артилерія.

“Щоразу під час тренування ми маємо досягнути максимального скорочення часу від надходження наказу командиру підрозділу, прийняття ним відповідного рішення до практичного його виконання конкретним номером обслуги гармати або екіпажу танка”, – повідомив командувач об’єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Як зазначив командувач, досвід Антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил показав, що танки є однією з основ наступальної операції. Саме тому протитанковий та загальновійськовий резерви мають бути завжди готовими до вогневого ураження противника.

Панорама