На Сумщині розшукують 31-річного чоловіка, який поїхав з дому і зник

Чоловік уранці 25 липня поїхав з дому в смт Ямпіль і назад не повернувся. Поліцейські вживають всіх заходів щодо розшуку 31-річного громадянина і дуже розраховують на допомогу небайдужих громадян.

На вигляд Едуарду 30-35 років, зростом близько 160 см, середньої статури. Має коротке русяве волосся, бороду та світлі очі. Серед особливих прикмет: на грудях має татуювання в вигляді лева, на лівій нозі – татуювання в вигляді трьох літер. Був вдягнений у помаранчеву футболку та світлі шорти. Взутий у коричневі сандалі.

На розшук безвісти зниклого зорієнтований особовий склад поліції Ямполя та Шостки. Відповідне орієнтування з описом зовнішності та фотокарткою чоловіка розіслане у всі відділи та відділення поліції області. Поліція закликає всіх громадян не бути байдужими. Якщо комусь відома будь-яка інформація, що допоможе в розшуку Едуарда Глуздя, прохання повідомити до відділення поліцейської діяльності № 1 (смт Ямпіль) Шосткинського районного управління поліції за адресою: смт. Ямпіль, вулиця Спасо-Преображенська, 15, або за телефонами (05456) 2-12-60, 327-91-48, (050) 307-82-48 чи на цілодобову лінію служби «102».