На Сумщині розшукують безвісти зниклу жінку

На Ямпільщині поліцейські розшукують безвісти зниклу 79-річну Тетяну Петрову. Жителька села Шатрище 23 липня в обід пішла з дому та назад не повернулася, і нині її місцезнаходження залишається невідомим.
Поліцейські вживають заходів щодо розшуку безвісті зниклої старенької і розраховують на допомогу громадян.
На вигляд пенсіонерці 75-80 років, зростом 150-160 см, худорлявої статури. Має сиве волосся та світлі очі. Ходить з ціпком.
Була вдягнута в синій з різнокольоровими квітками халат з коротким рукавом та чорні гамаші. Взута в квітчаті тапці. На голові мала помаранчеву хустку.
Поліція встановлює місцезнаходження безвісті зниклої жінки і звертається до всіх небайдужих громадян з проханням про допомогу: озирніться навколо, можливо, вказана старенька знаходиться десь поблизу вас і потребує допомоги.
Якщо комусь з громадян відоме місцеперебування вказаної пенсіонерки чи її бачили при пересуванні транспортом, або є інформація, що допоможе в її розшуку – повідомте про це до відділення поліцейської діяльності № 1(смт Ямпіль) Шосткинського районного управління поліції за адресою: смт. Ямпіль, вулиця Спасо – Приображенська, 15, або за телефонами (05456) 2-12-60, 327-91-48, (050) 307-82-48 чи на цілодобову лінію служби «102».