На Сумщині розшукують двох малолітніх дівчат

Вікторія Нестеренко, якій 13 років, та Карина Кучинка – 11-ти років, вчора, 26 жовтня, ввечері самовільно покинули обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей у Шостці, та назад не повернулися, їх місцеперебування залишається невідомим.

Поліцейські вживають всіх заходів, аби розшукати дівчат, і дуже розраховують на допомогу небайдужих громадян.

На вигляд Вікторії 10-12 років, зростом 140-150 см, худорлявої статури. Має світло-русяве волосся та сірі очі. Була вдягнена в світло-зелену куртку та сині джинси. Взута в рожеві черевики.

Карині на вигляд 10-11 років, зростом 130-140 см, худорлявої статури. Має темно-русяве волосся та карі очі. Була вдягнена в сині джинси та рожеву куртку з малюнками – сірими зірками. На голові дівчина мала рожеву шапку з малюнками – метеликами, взута в білі або рожеві черевики. При собі Карина мала сірий портфель.

Правоохоронці закликають всіх громадян не бути байдужими. Якщо комусь відома будь-яка інформація, що допоможе у розшуку Вікторії Нестеренко та Карини Кучинки, прохання повідомити до Шосткинського районного управління поліції за адресою: м. Шостка вул. Свободи, 67, або за телефонами: 066-750-23-79, 050-327-91-48 (чергова частина), або на цілодобову лінію служби 102.

Читайте також: