На Сумщині рятувальники допомагали літнім людям

10 березня о 14:36, на лінію екстреного виклику 101, від працівників служби 103 надійшло повідомлення про необхідність надання допомоги по вул. Карбишева в обласному центрі.
На місце події було направлено відділення чергового караулу 2 – ї державної пожежно – рятувальної частини.
Прибувши на місце рятувальники за допомогою не механізованого інструменту відчинили вікно на 1 – му поверсі та потрапили до квартири, де в одній з кімнат виявили непритомну жінку похилого віку, яку передали медикам для подальшої госпіталізації.
Всього для надання допомоги було залучено 1 одиницю спеціальної техніки та 4 чоловіки особового складу Державної служби України з надзвичайних ситуацій.
10 березня о 12:55 відділення 22-ї державної пожежно-рятувальної частини залучалося для надання допомоги по вул. Чкалова у м. Охтирка.
Громадянин звернувся до рятувальників з проханням перевезти його 72-річного батька, прикутого до ліжка, з центру міста, яке зазнало значних обстрілів ворожою армією, в більш безпечне місце. На ношах чоловіка транспортували у оперативно-рятувальний автомобіль та відвезли до місця призначення, де його оглянув медпрацівник.
Цього ж дня о 16:02 відділення групи спеціальної пожежної техніки залучалося для надання допомоги по вул. Ковпака м. Суми. Літній чоловік, який повернувся з лікування не зміг піднятися до свого помешкання на останньому десятому поверсі житлового будинку. Оскільки ліфт не працює. Рятувальники на руках віднесли чоловіка до його квартири.
Головне управління ДСНС України у Сумській області