На Сумщині рятувальники роз’яснюють людям, як не допустити пожежі

Щоб запобігти пожежам та загибелі і травмуванню на них людей, працівники підрозділів Державної служби України з надзвичайних ситуацій проводять різноманітні інформаційно-роз’яснювальні заходи на території області.

Так, 30 листопада у Шостці рятувальники відвідали  місцевий автовокзал та залізничну станцію. Як працівників, так і відвідувачів цих об’єктів ознайомили з основними вимогами пожежної безпеки. Окрему увагу приділили правилам використання електрообігрівачів та опалювальних печей, оскільки у період зниження температурних показників недотримання цих вимог призводить до різкого збільшення пожеж.

Також присутнім роз’яснили алгоритм дій при виявленні пожежі та попросили обговорити це питання з членами своєї сім’ї: спосіб виклику пожежно-рятувальної служби «101», евакуації дітей, гасіння пожежі на початковій стадії, безпечні маршрути виходу з приміщення.

Щоб з життєво важливими правилами змогла ознайомитися значно більша аудиторія, рятувальники розмістили тематичні пам’ятки в приміщеннях автовокзалу та залізничної станції, де перебуває значна кількість людей.