На Сумщині відкриття сезону полювання залишається під питанням

Почесний член УТМР, депутат Сумської обласної ради Борис Пересадько направив голові Сумської ОДА депутатське звернення з вимогою невідкладно розглянути це питання і узгодити відкриття полювання на водоплавну дичину в Сумській області 7 серпня.

«Вся Україна погодила відкриття сезону полювання на пернату дичину, крім Сумщини. Така ситуація виникла в області вперше за столітню історію існування Українського товариства мисливців і рибалок. При цьому законних підстав не відкривати полювання немає », – зазначив на нараді з питань проведення полювання голова Сумської організації УТМР Юрій Харченко.

До речі, на Сумщині близько 27 тисяч мисливців.

«На сьогоднішній день на Сумщині не встановлена ​​дата початку полювання, – каже Борис Пересадько. – Мисливці чекають від керівництва області узгодження на відкриття сезону полювання на водоплавну дичину, бо для мисливців – це свято, якого чекають весь рік. Сподіваюся, що керівники Сумщини, від яких залежить прийняття цього рішення, узгодять дату, і ми зможемо вчасно привітати мисливців області з їх довгоочікуваним святом і побажати їм «Ні пуху, ні пера!»