На Сумщині ворожа авіація розбомбила село Оленинське

Російські військові бомбили мирне село Оленинське Охтирського району. Знищено склади з посівними матеріалами, мінеральними добривами, також пошкодили сільгосптехніку. 19 березня місцеві мешканці показали Суспільному наслідки бомбардувань.

12 березня близько 19:00 російська авіація нанесла три авіаудари по Оленинському: випустила дві ракети і скинула одну бомбу на територію.

На щастя, минулося без жертв, говорить працівник місцевого приватного сільгосппідприємства.

Спочатку був удар невеликий. А другий раз удар був дуже потужний, аж хати затрусилися всі навколо і воронка дуже глибока. Я як прийшов зранку, то воронка була десь 5х5 і глибиною метра 3х4. Якби я заліз у неї, то мене б не видно було. Всі ангари розбиті, техніка розкурочена, КамАЗ понівечено, скло майже в усій техніці розбито. Сушки підірвали. Італійська сушка хороша була, ми її тільки 2 роки тому купили”, – розповідає чоловік.

Внаслідок вибухів пошкоджено 7 приватних будинків, що стояли поруч. Місцевий мешканець, ім’я якого ми не називаємо з міркувань безпеки, під час авіанальоту був вдома зі своєю родиною.

День бомбардування він згадує зі сльозами на очах:

Дивились телевізор в хаті, як зазвичай. Потім чутно таке реве. Типу літак. Потім вибух. Падаємо ми з дивану, онучка накриваю. Секунд через 10 – другий вибух. Сиплеться в хаті вся фігня на нас. Одіваємось – не одіваємось, і біжимо в укриття”.

Коли він говорить з журналістами, починається новий авіаналіт. Як з’ясували пізніше, це була російська ракета, яка вибухнула за селом.