На Сумщині з початку року утворилося 12 нових фермерських господарств

За інформацією обласного Департаменту агропромислового розвитку, у Сумській області здійснюють діяльність 661 фермерське господарство. Усі вони мають змогу отримати фінансову підтримку за різними напрямами своєї діяльності.

Аграрний сектор є надзвичайно важливим для економіки та продовольчої безпеки в області. І найбільший потенціал для його розвитку міститься саме у сфері малого та середнього бізнесу у сільській місцевості.

Наразі на Сумщині здійснюють діяльність 661 фермерське господарство, із них станом на 1 червня цього року – 12 новостворених фермерських господарств.

Зокрема, державна підтримка фермерським господарствам буде реалізуватися за такими напрямами: бюджетна дотація за утримання корів; доплата на користь застрахованих осіб – членів/голови СФГ без набуття статусу юридичної особи ЄСВ; часткова компенсація витрат, пов’язаних з наданими сільськогосподарськими дорадчими послугами; бюджетна субсидія на одиницю оброблюваних угідь (1 гектар) – новоствореним фермерським господарствам; фінансова підтримка сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів; фінансова підтримка на поворотній основі.

Детальніше з отриманням фінансової підтримки можна ознайомитися за посиланням.