На Сумщині за сприяння нардепа Ігоря Молотка започатковують проєкт «Законодавчі ініціативи освітян»

Сьогодні, 26 серпня, у Краснопіллі відбулася обласна серпнева педагогічна конференція. Участь в її роботі взяв народний депутат України Ігор Молоток.
“Підтримка закладів освіти – головна задача напередодні нового навчального року. Дуже радий, що мав змогу не просто привітати педагогів, а й обговорити питання, які їх турбують, намітити плани на подальшу співпрацю.
Разом з Департаментом освіти та науки Сумської ОДА і безпосередньо за участі Вікторії Гробової ми започатковуємо проєкт «Законодавчі ініціативи освітян».
Не секрет, що закони часто створюються теоретиками і в результаті або не діють, або ж приносять більше шкоди, ніж користі. Ми вирішити змінити ситуацію і розпочати коригування освітянського законодавства саме за участі працівників освіти, які знають ситуацію зсередини. У тому числі і стосовно розподілу освітніх субвенцій”, – говорить політик.
За словами Ігоря Молотка, спільні напрацювання будуть обговорюватись не тільки у Комітеті Верховної ради з питань освіти, а й у Бюджетному комітеті, де нардеп працює вже не перший рік, адже, на його переконання, кожна ініціатива повинна мати фінансове підґрунтя, щоби мати можливість для реалізації.
“У масштабах області цьогоріч мені вдалося залучити 10 млн грн, які пішли на підготовку закладів освіти Сумщини до нового навчального року. Працюємо далі!”, – повідомив Ігор Молоток.

Поділитися в соцмережах: