На Сумщині захворюваність на Covid-19 зростає тривожними темпами

Тривожних «дзвіночків» все більше.

У Національній академії наук (НАН) України відзначають погіршення ситуації із захворюваністю на коронавірус. Відзначається, що за останній тиждень виросли відразу три ключових епідемічні показники, які відображають епідемічну динаміку: кількість позитивних ПЛР-тестів, кількість нових госпіталізацій і кількість нових зареєстрованих випадків хвороби.

Зокрема, за тиждень число позитивних ПЛР-тестів зросло на 16,6%, кількість госпіталізацій і виявлених випадків хвороби – на 4,9% і 7,3% відповідно.

“І хоча вибухового зростання не спостерігається в жодному регіоні, але темпи тижневого зростання збільшувалися в останні дні, тому ймовірність прискорення росту досить висока”, – відзначають в НАН.


На сьогодні найшвидше коронавірус поширюється у трьох регіонах – Києві, Сумській та Одеській областях.


У Сумській області фіксують високі темпи зростання госпіталізацій, а також збільшення темпів зростання захворюваності. Також за тиждень в регіоні зросла кількість позитивних ПЛР-тестів.


Також у НАН відзначають, що важкий перебіг інфекції почався у дітей і молодих людей віком 18-34 років.


З 21 липня в Україні стартував п’ятий етап вакцинації. Записатися на вакцинацію можна онлайн або отримати щеплення в порядку живої черги.

crime-ua