На Великописарівщині затримали неповнолітнього, який носив через кордон ковбасу

Прикордонники Сумщини вдруге за останню добу попередили спробу незаконного переміщення через держрубіж товарів народного споживання на ділянці кордону у Великописарівському районі.

Так, у ході реалізації завчасно отриманої оперативними співробітниками Держприкордонслужби інформації про можливу протиправну діяльність, прикордонний наряд в безпосередній близькості від кордону на напрямку між українським населеним пунктом Олександрівка та російським Заріччя-2, на березі р. Ворскли затримав нашого співвітчизника, який намагався незаконно перемістити до сусідньої Росії пакунки з м’ясо-молочною продукцією. Про це повідомляє прес-служба Сумського прикордонного загону.

Наразі продукція доставлена до прикордонного підрозділу, встановленим порядком буде передана працівникам фіскальної служби. За спробу незаконного перетинання державного кордону України на 16-річного правопорушника складені відповідні адміністративні матеріали.

Усього з початку року на ділянці відповідальності відділу «Велика Писарівка» прикордонниками припинено 16 випадків незаконного переміщення через кордон товарів та вантажів.

Нагадаємо, вчора вночі, 19 липня, прикордонники відділу «Велика Писарівка» на тому ж місці затримали громадянина України, який намагався незаконно перемістити до Росії 5 ящиків і 3 мішка з одягом та взуттям.