На видачу не можна: Сумський виконком відтермінував рішення, ухвалене напередодні

Виконавчий комітет Сумської міськради на позачерговому засіданні 10 квітня відтермінував один з пунктів рішення, яке ухвалили напередодні. Посадовці одноголосно проголосували за те, щоб магазинам з непродовольчими товарами дозволити працювати після того, якщо це дозволить місцева комісія ТЕБ та НС.

“Рішення вступає в дію з моменту його прийняття, крім пункту 1,9 абзацу 3, який вступає в дію з моменту ухвалення рішення відповідною комісією ТЕБ та НС”.

Також у столиці прем’єрміністр Денис Шмигаль доручив Кабміну розглянути зміни до постанови №1236, які запропонувала Сумська ОДА.

“Ми пропонували внести зміни до Постанови КМУ №°1236, якими визначали за місцевою владою повноваження щодо запровадження протиепідемічних заходів з урахуванням епідеміологічної ситуації та інтересів бізнесу за окремим рішенням регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій”, – зазначає голова облдержадміністрації Василь Хома.

Нагадаємо, 9 квітня у Сумах магазинам з непродовольчими товарами дозволили працювати на видачу. За це рішення одноголосно проголосували члени виконавчого комітету, які були присутні на засіданні.

Але зранку 10 квітня поліція заборонила працювати підприємцям з Центрального ринку, через що вони влаштували мітинг та перекрили одну з центральних вулиць міста.

Суспільне

Поділитися в соцмережах: