На Ямпільщині влада не може привести до ладу центральну вулицю через будинок чоловіка, який помер у Криму

0_11ce38_548d5fa8_orig

Ямпільська селищна рада обіцяє весною належним чином впорядкувати земельну ділянку на місці колишнього «Будинку піонерів» та  провести аукціон з продажу права її оренди.

«Земельна ділянка, на якій знаходилося колишнє приміщення Будинку піонерів, весною буде належним чином упорядкована: вивезені рештки будівельного сміття, вирубані чагарники і розрівняна земля (наразі цього не зробили, тому, що земля не підсохла і техніка буксує). Вищезазначена ділянка є комунальною власністю територіальної громади і передбачена для продажу права оренди землі через аукціон (кошти для оформлення належних документів у бюджеті 2016 року передбачені)», – йдеться у відповіді селищного голови Наталії Цибулько на звернення депутатів райради.

0_11ce39_f6c1f708_orig

Проте селищна влада не зможе привести у належний стан покинутий житловий будинок, розташований поруч. «Занедбаний приватний будинок по вул. Шевченка, 1 перебуває у власності нині покійного Рябова Олександра Сергійовича, який проживав у Криму. Його сестра, мешканка півострову, офіційно не оформила право власності на будинок, хоча заяву про визнання спадщини подала. Земельна ділянка під цим будинком приватизована 17.11.1995 року. За цей будинок вели розмову з родичами, які постійно проживають у Ямполі, але вони не мають з кримчанами зв’язку. Щороку Ямпільська селищна рада скошує траву, вирубує парослі та прибирає регулярно сміття навколо цього будинку», – вказано у відповіді селищного голови.

Нагадаємо, 16 лютого депутати Ямпільської районної ради надіслали Наталії Цибулько депутатське звернення «Щодо благоустрою території по вулиці Спасо-Преображенська». У ньому депутати підняли питання безпечного відвідування дітьми селища дитячих закладів, які знаходяться поблизу, а також санітарного та естетичного стану однієї з центральних вулиць селища.

Джерело yampil.info