НАБУ провело обшук у сумському Держгеокадастрі

Детективи Національного антикорупційного бюро провели обшуки у приміщенні Головного управління Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру (Держгеокадастру) в Сумах.

Про це повідомляє «Слово і Діло» з посиланням на джерела у правоохоронних органах.

За словами співрозмовника, слідчі дії відбувалися 25 лютого у межах справи про можливе заволодіння 2 тисячами гектар особливо цінної землі, яка перебувала у користуванні державних підприємств, підпорядкованих Національній академії аграрних наук України.

Нагадаємо, НАБУ також повідомило про підозру чинному президенту НААН Ярославу Гадзалу та ще чотирьом особам у причетності до незаконного відчуження 15 га особливо цінних земель НААН. Крім Гадзала, підозрюваними є наступні особи: директор Інституту садівництва НААН Ігор Гриник; перший проректор Національного університету біоресурсів і природокористування України Ігор Ібатуллін; віце-президент, головний вчений секретар НААН Анатолій Заришняк і директор Національного наукового центру «Інститут виноградарства і виноробства» ім. В.Є. Таїрова НААН В’ячеслав Власов.