Начальник глухівської поліції просить громадян на свята слідкувати за незнайомцями

Виступаючи напередодні травневих свят перед сільськими та селищними головами, начальник Глухівського відділу поліції Андрій Сердюк попросив взаємодіяти з інспекторами поліції, які обслуговують ту чи іншу територію. Повідомляти їх про незнайомих людей, які раніше не проживали на території, незнайомі автомобілі або надовго залишені без нагляду.

Також керівник глухівської поліції звернув увагу на шахрайства, які останнім часом трапляються на території району, особливо відносно осіб похилого віку. Зловмисники намагаються заволодіти останніми коштами у громадян, придумуючи різні способи: то телефонують та представляються працівниками поліції або співробітниками банку, то заходять у гості під приводом соціальних працівників або медичних працівників, з приводом обміняти старі кошти на нові та інше.

Крім того, головний полісмен районного центру порекомендував очільникам наслених пунктів Глухівщини вивчити питання встановлення відеокамер у місцях масового відпочинку населення з метою попередження скоєння правопорушень.