Надзвичайний стан в енергетиці: на Сумщині планують погодинні відключення світла

В рамках вжиття тимчасових надзвичайних заходів в енергетиці головам ОДА спільно з обленерго та промисловими підприємствами доручено розробити план-графіки для зменшення енергоспоживання у пікові години навантажень. Про це сьогодні на позачерговому засіданні Уряду заявив Віце-прем’єр-міністр України Геннадій Зубко.

Він повідомив, що на виконання протоколу засідання антикризового енергетичного штабу (яке відбулось 13 лютого), найбільші промислові області –  Дніпропетровська, Київська, Полтавська, Сумська, Харківська, Чернігівська вже провели штаби з надзвичайних техногенних ситуацій для перегляду погодинних графіків навантажень підприємств та генеруючих потужностей.

Завтра областям будуть надані рекомендації, яким чином переглянути режими енергоспоживання та зменшити його у пікові години, повідомляють у прес-службі Віце-прем’єр-міністра України.

Раніше у ПАТ “Сумиобленерго” кореспондентам СТС повідомили, що графіки відключень уже розроблені, але вводитимуть їх у дію лише по команді зі столиці. Поки що таких вказівок немає.