Нардеп Ігор Васильєв допоміг вирішити проблему в дитсадку «Метелик»

У «Метелика» – дитячого садочку №6 на вулиці Харківській у Сумах, є проблема: тече дах.

Довгий час його намагалися ремонтувати власними силами. У 2020 році провели капітальний ремонт найпроблемнішої ділянки, який обійшовся у 100 тисяч гривень.

Але, на жаль, більша частина покрівлі все одно протікає, і тільки-но починаються дощі, як затікають спортивна й музична зали, медичний кабінет та групові кімнати.

Надмірна вологість у приміщеннях призводить до появи плісняви та грибка, що неприпустимо взагалі у приміщеннях, де перебувають люди, а надто – якщо це діти.

 

Кошти, які навчальний заклад зміг виділити на ремонт, уже скінчилися, самостійно впоратися було неможливо, і тому адміністрація закладу звернулася з проханням про допомогу у вирішенні проблеми до народного депутата України Ігоря Васильєва.

«Ігор Сергійович відгукнувся на наше звернення: надав кошти в сумі 1 млн. грн. на капітальний ремонт даху та виділив ще 200 тис.грн. для капітального ремонту сходинок на центральному вході у садочок. Дякуємо за підтримку та допомогу!», – говорить завідувачка навчального закладу Олена Барабан.

І батьки, й вихователі радіють та сподіваються, що роботи будуть виконані якісно, у приміщеннях не буде зайвої вологи, а на стінах – цвілі й грибка.

«Тепер ваша задача – проконтролювати якість робіт. Сподіваюся, дітям буде затишніше в садочку», – говорить, звертаючись до персоналу, нардеп.