Нардепка Тетяна Рябуха вийшла заміж і змінила прізвище

Народна депутатка від Сумщини Тетяна Рябуха (партія «Слуга народу») стала Тетяною Скрипкою. У Фейсбуці обраниця повідомила про своє заміжжя та виклала весільні фото.

Чоловіком нардепки став Олег Скрипка, який працює начальником шляхо-експлуатаційної дільниці комунального підприємства “Шляхрембуд” Сумської міської ради, а до 2013 року був начальником міського відділу ДАІ. Нове прізвище пані Тетяни вже фігурує на її сторінці в соцмережі.

“Найперше була віра в любов. І тоді, коли залишилася з дитиною на руках сама, і тоді, коли поховала батьків, і тоді, коли стикнулася з насиллям, і коли плакала ночами, аби вранці долати труднощі і дертися до вершин…

Найперше була віра в любов. Я знала, що зустріну рідну душу, знала, що доля посміхнеться мені, знала, що заслуговую на щастя, бо виплакала, вимолила його.

І ось цей день настав. Омріяний, світлий, мій особливий день. Я змінила не прізвище – життя. Я знайшла тебе, і весь світ разом зі мною сказав тобі “так”. Нехай скрипка грає у наших серцях все життя, бо найперше була віра в любов“, – написала Тетяна Скрипка.

sumy.today