Нас на Землі вже понад 7 мільярдів 635 мільйонів

На відміну від населення України, населення Землі продовжує стрімко збільшуватися.За останній рік населення планети збільшилося на 83 мільйони жителів і становить понад 7 мільярдів 635 мільйонів осіб. Це рекордний показник за всю історію існування Землі. Про це 10 липня повідомив німецький фонд «Населення Землі» (DSW).

За даними ООН, найбільшим містом світу є столиця Японії Токіо, у якій проживають 37 мільйонів. В індійській столиці Нью-Делі живуть 29 мільйонів, а в китайському Шанхаї – 26 мільйонів.
У червні 2017 року року ООН дала свій демографічний прогноз на найближчі 33 роки. Так, заявлено, що до 2050 року кількість людей на Землі зросте на 2,2 мільярда і досягне 9,8 млрд.

Найбільший приріст населення в останні роки спостерігається у Нігерії, яка до 2050 року наздожене США. Крім Нігерії, ще 25 африканських країн подвоять своє населення. Всього ж на сьогодні лише 47 країн демонструють високий приріст населення. Нагадаємо, на планеті близько 200 країн. Точно назвати їх число важко, оскільки існує багато невизнаних держав і навіть таких анклавів розрухи, як ДНР і ЛНР. Разом з такими на планеті 254 «країни».

У свою чергу, населення країн Європи та інших розвинених країн буде продовжувати старіти й скорочуватися. Міграція компенсує скорочення народжуваності в Європі, проте не завадить загальному скороченню населення.

На перше місце за чисельністю населення вже до 2024 року вийде Індія, яка обжене країну-лідера Китай, де зараз проживають 1,4 млрд. В Індії ж наразі мешкають  1,3 млрд.

До речі, вчені з ООН і Вашингтонського університету стверджують, що населення Землі до 2100 року складе 11 мільярдів.

Джерело: real-vin.com