Наступного року в Сумах буде нова головна ялинка

У Сумах 19 грудня, близько 17.00,запалили новорічні вогні на головній ялинці міста. Цього року її розмістили на Театральній площі.

Театральну площу прикрасили святковою ілюмінацією та встановили локації з розвагами. Перед цим Святий Миколай привітав сумчан зі святом, а учасники молодіжної організації “Пласт” поділилися Вифлеємським вогнем миру, який привезли у Суми 13 грудня.

За словами мера Олександра Лисенка, наступного року планують замінити ялинку на нову. А цю перенести у сквер в Зарічному районі міста.

Торік ялинка стояла на площі Незалежності біля обласної адміністрації. Сама конструкція не нова — це штучна ялинка, придбана бюджетним коштом у 2017 році за 1,5 млн грн. Вона — зменшена копія столичної ялинки зразка 2012-2013 року, заввишки майже 19 метрів, діаметр в її основі — близько 10 м.


  • У 2021 році на святкові інсталяції згідно з системою Прозоро витратили 128 тисяч гривень.
  • На охорону ялинки витратять 49 200 грн. Цим займатиметься охоронне підприємство “Стандарт безпеки”. Ця фірма належить члену виконкому Андрію Тимофєєву. Охоронятимуть ялинку рівно місяць: з 1 грудня з 17:00 й до 24:00 31 грудня.
  • Лісівники Сумщини планують продати 48 тисяч новорічних ялинок та сосен.

Cуспільне