“Навіть у найважчих ситуаціях я не шкодував про свій вибір” – військовий розповів про службу у 3-й окремій штурмовій бригаді

Дядько Федір — головний сержант 3-ї штурмової роти 1-го штурмового батальйону. Захисник розповів аро військовий досвід та вибір підрозділу, про який не шкодує.

Що мотивувало долучитися до Третьої штурмової бригади?

4 роки я прослужив у бойовому підрозділі, і чудово знав різницю між звичайними «лінійними» частинами та об’єднаннями, які постійно воюють. 3-тя ОШБр повністю відповідала моїм очікуванням. Найменше мені хотілося бачити не офіцерів, а «шакалів», і в жодному разі я не хотів потрапити під командування чергового «піджака». Це родина з найкращими представниками української Нації. Навіть у найважчих ситуаціях я не шкодував про свій вибір.

Як ти потрапив до 3-ї ОШБр?

24.02.22, як і належить чоловікові, приїхав у військкомат за місцем реєстрації. Але з тим хаосом, який там панував, мене відсунули на наступну хвилю. Приєднався до ТрО, а через 2 тижні зрозумів, що користі мало від такого захисту країни. Вступив до ССО АЗОВ — у доблесну 4-ту роту під управління мого першого командира Бота.

Ким був у цивільному житті?

Служив у гірсько-штурмовій групі, потім у гірсько-розвідувальній. 10 років пропрацював нафтовиком у міжнародній компанії на посаді petroleum inspector.

Твій девіз по життю…

Хто вміє вчитися — уміє все.

Які плани після перемоги?

Тільки коли буде 100% впевненість, що війна закінчена — я повернуся до мирного життя. Але зараз вся увага повинна бути зосереджена тільки на перемозі, а там буде видно.

3-тя окрема штурмова бригада