Не святкувати на кістках закликає владу Конотопа депутатка обласної ради

Депутатка Сумської обласної ради, помічниця народного депутата України Ігоря Молотка Тетяна Сизон через Facebook звернулася до виконавчої влади Конотопа з вимогою дослухатися до людей і здорового глузду змінити місце проведення масових заходів приурочених до 30-ї річниці Незалежності Украіни.
“Як депутат Сумської обласної ради, помічник народного депутата України Ігоря Молотка реагую на численні звернення мешканців міста Конотоп та ГО.
Звертаюся до виконавчої влади міста Конотоп.
Поки є час, прошу Вас змінити місце проведення масових заходів, приурочених до 30-ї річниці Незалежності Украіни.
Прислухайтеся до обурення конотопців. Не проводьте заходи біля Меморіалу Слави та Пантеону! Не проводьте на місці тиші та пам’яті!
Навіть якщо надруковані афіші, вказана саме ця локація, Конотоп не таке велике місто щоб містяни не дізналися, де святкування!
Звертаюся до влади в такий спосіб, а не через депутатське звернення, бо немає часу на бюрократичні переписки, бо знаю, що публікації на сторінках фейсбук моніторять відповідні спеціалісти, на них влада реагує скоріше.
Слава Україні!”, – написала пані Тетяна.
Нагадаємо, у Конотопі обрали для свята територію, на якій колись був розташований концтабір.

Концерт, святковий ярмарок, виступи спортсменів і багато іншого мають проходити на території “35 кварталу” біля школи №1. Як розповіли місцеві мешканці, ця територія завжди асоціювалася з журбою і болем.

 

Поділитися в соцмережах: