Необізнаний, але заслуговує на увагу: Мерія винесла “вирок” новому претенденту на посаду директора КП “Електроавтотранс”

1455889716_1

Черговий претендент на посаду директора КП «Електроавтотранс» представив керівництву міста та громадськості своє бачення майбутнього комунального підприємства.

Упродовж тижня до відділу логістики та зв’язку надійшли заявки від двох кандидатів: Руслана Сєргєєва та Анатолія Глущенка. Перший обіймає посаду начальника відділу програмно-технічного забезпечення та господарської роботи управління соцзахисту населення, другий із 2013 року не працює, до того трудився на підприємствах, пов’язаних із АЗС.

На публічне представлення свого плану розвитку КП «Електроавтотранс» з’явився лише Руслан Сєргєєв. Серед основних пріоритетів для себе як можливого керманича підприємства він відзначив контроль за виручкою та закупівлею пально-мастильних матеріалів та запчастин, поліпшення умов праці робітників, організацію навчання водіїв тролейбусів, контроль за рухом транспорту, налагодження системи проїзних квитків. Поліпшенню фінансової ситуації в КП «Електроавтотранс», впевнений претендент, сприятиме й отримання підприємством побічного доходу – наприклад, від ремонту автотехніки.

За підсумками доповіді мерія ухвалила рішення залишити прізвищ Сєргєєва у списку претендентів на посаду директора КП «Електроавтотранс». «Хоча в економічних питаннях немає обізнаності, але зважаючи на освіту, досвід та організаторські здібності, цей претендент заслуговує на увагу», – сказав заступник міського голови Віктор Волонтирець.

У вівторок усіх чотирьох претендентів планує заслухати тимчасова контрольна депутатська комісія під головуванням Олексія Рябенкова.