Незвичайна екскурсія із зброєю: Роменські правоохоронці показали школярам, як працює відділок поліції

У день відкритих дверей роменські правоохоронці приймали у себе вихованців однієї з міських шкіл, щоб вони на власні очі побачили, як працює поліція.

Діти побачили, як несе службу оперативний черговий, як приймаються та реєструються повідомлення від громадян про злочини та правопорушення. Старший інспектор Роменського відділу поліції Дмитро Ситник розповів,  як правоохоронці за допомогою встановлених у місті камер відеоспостереження здійснюють нагляд за порядком на вулицях.

Далі школярі мали змогу зазирнути до кімнати тимчасового тримання, де знаходяться затримані. Звичайно ж, їм розповіли, за вчинення яких злочинів затримуються та поміщаються сюди правопорушники. Також правоохоронець нагадав і про ту відповідальність, яку несуть неповнолітні та їх батьки у разі порушення закону.

Та найбільший інтерес і захват у маленьких гостей викликала демонстрація вогнепальної зброї і спецзасобів, які сьогодні в своїй службовій діяльності використовуються поліцейськими. Тим більше, що під час демонстрації всі бажаючі мали змогу приміряти бронежилети і каски, потримати в своїх руках зброю і спецзасоби, та ще й зробити фото на пам’ять.

PM788image001PM722image005

Джерело: http://www.su.npu.gov.ua/

 

Читайте також: